Ravimi kõrvaltoimetest teavitamine

Tootjad

Tootjaid pole

KASUTUSTINGIMUSED

KASUTUSTINGIMUSED

1. Kauba ostmiseks tuleb kliendil registreeruda meie veebilehel www.norameda.lt. See ei ole üldse keeruline, sisestage lihtsalt vajalik teave (e-post, salasõna, kättetoimetamisaadress jne).

2. Valige kaup välja, pange see ostukorvi ning klikkige ekraani ülaservas paremal asuvat ostukorvi ikooni „Ostukorv“.

3. Tutvuge www.norameda.lt kasutusreeglitega (kasutustingimustega).

Kliendile ei anta õigust kaupu tellida juhul, kui ta veebipoe kasutustingimustega tutvunud ei ole. Alati loetakse, et klient on kasutustingimustega tutvunud ja nendega nõus, kui ta enne kaupade tellimist oma vastavat nõusolekut kinnitab, klikkides „Olen nõus“. Juhul, kui klient kõigi tingimustega või osaga tingimustest osaliselt või täielikult nõus ei ole, ei tohi ta tellimust esitada (peab tellimusest loobuma), vastasel juhul loetakse, et klient on veebipoe kõigi reeglitega tutvunud ning nendega tingimusteta nõustunud.

4. Juhul, kui tellimuse summa ületab 60,00 litti, on kaupade kättetoimetamine tasuta.

5. Kaupade eest tasumine toimub süsteemi www.mokejimai.lt kaudu. Kui olete klikkinud linki mokėjimai.lt, peate tellimuse kinnitama, st klikkima rohelisel taustal nähtavat kirja „Kinnitan tellimuse“. Pärast akna avanemist saate valida tasumisviisi: e-panga või mõne muu maksesüsteemi. Kaupade eest tasumiseks klikkige soovitava makseviisi ikooni.