Ravimi kõrvaltoimetest teavitamine

Tootjad

Tootjaid pole

ETTEVÕTTEST

ETTEVÕTTEST

UAB Norameda on asutatud 1993. aastal Klaipedas ravimite hulgimüügifirmana. Samal aastal saadi Tervishoiuministeeriumi litsents medikamentide hulgikaubandusega tegelemiseks. Esimesel tegevusaastal turustas ettevõte medikamente peamiselt Lääne-Leedus. Alates 1994. aastast hakkas ettevõte ravimeid turustama kogu Leedu territooriumil. Samuti tegeleti ravimite impordi ja ekspordiga.

2000. aastal otsustati muuta firma tegevuse iseloomu. Otsustati, et ettevõtte põhiliseks tegevussuunaks saab ravimitootjate esindamine Leedus või Balti riikides. Antud esindustegevus hõlmab medikamentide registreerimist, importi, reklaami ning nende müüki ravimite hulgimüügifirmadele, mis tagavad ravimite turustamise apteekidele. 2000. aasta lõpul sõlmiti esimene niisugune leping Šveitsi ravimitootmisfirmaga Pharmaton SA. 2002. aastal sõlmiti lepingud firmadega Primex BioChemicals, Health Plus, Power Health, Quest Vitamins ja AOP Orphan Pharmaceutical AG. Nelja järgneva tegevusaasta jooksul kasvas lepingute arv veelgi. Tänaseks on ettevõttel lepingud ka firmadega Chiesi Farmaceutici, Torrex Pharma, PH&T, Bio Products Laboratory, Bifodan, NTC srl, Rhodia Cipla ja teistega.

2005. aastal asutas ettevõte filiaali Lätis.

UAB Norameda missioon: varustada inimesi kvaliteetsete ja vajalike medikamentidega.

UAB Norameda visioon: saada üheks suurimatest ja parimatest ravimite ning meditsiiniliste toidulisandite maaletoojatest Leedus, tagades tootjafirmade kvaliteetse esindatuse nii Leedus kui ka teistes Balti riikides.

Ettevõtte strateegilised eesmärgid:

  • suurendada esindatavate ravimitootjate arvu Leedus ja Balti riikides;
  • saada üheks suurimatest ravimitootjaid esindavatest ettevõtetest Balti riikides;
  • parandada töötajate kvalifikatsiooni;
  • luua oma kaubamärkide, odavate ja kvaliteetsete geneeriliste ravimite sortiment.